Wijkkrant Aldlân Augustus 2017

Wijkkrant Aldlân Augustus 2017

Van de redactie

De zomer loopt alweer ten einde als u deze wijkkrant op de mat vindt. We moeten er op het moment van schrijven nog niet aan denken. Mijn tuin laat nog een prachtige kleurenpracht zien, ik hoor nog jonge vogels en veel mensen om me heen verlangen naar hun vakantieweken. Maar ook: als deze krant uit komt rijden we waarschijnlijk al onder het kanaal door! Heeft u dat ook, dat u bijna niet kunt wachten op het moment dat de oude brug uit ons wijk-beeld verdwijnt? En wat dat gaat veranderen aan de beleving van onze wijk? U kunt uw hart ook deze keer weer ophalen aan nieuws uit de wijk. Over het jongerenwerk, het aquaduct, nieuws uit het wijkpanel enzovoort. We wensen u weer veel leesplezier en we hopen dat de petunia’s aan de lantaarnpalen nog volop bloeien als u dit leest.

Annie Hoekstra

Wijkkrant Aldlân augustus 2017